Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Дубовий: Влада Зеленського зриває прийняття присяги законно обраних депутатів Сєвєродонецької районної ради

Новообрані депутати від партії «Слуга народу» зірвали першу сесію Сєверодонецькоъ районної ради, не з'явившись на перше засідання в порушення закону України «Про місцеве самоврядування». Про це заявив член політради партії «Опозиційна платформа - За життя» Ростислав Дубовий.

«Представники пропрезидентської партії хочуть скасувати результати виборів і вплинути на роботу райради, бо команда партії «Опозиційна платформа - За життя» за підсумками місцевих виборів в Луганській області отримала вищу ступінь довіри виборців і зайняла перші місця у всіх новоутворених районах», - пояснив він.

Політик вважає, що губернатор Луганщини хоче створити на території Сєверодонецького району чергову військову адміністрацію.

«Зелені» не хочуть миру і поліпшення життя для людей! Вони намагаються «продавити» рішення про введення військово-цивільної адміністрації і хочуть далі красти державні гроші», - підкреслив опозиціонер.

Він упевнений, що представники партії «Слуга народу» скоюють злочин, саботуючи роботу Сєвєродонецької райради.

«Я впевнений в тому, що представники провладної партії повинні залишити політичні питання за дужками і зайнятися виконанням своїх посадових обов'язків депутатів місцевих рад, чого від них чекають жителі Луганщини», - резюмував Ростислав Дубовий.

Опубліковано: 26 листопада 2020
×
Приєднатися