Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Дубовий: Потрібно знизити тарифи і відновити ринки збуту для вітчизняних підприємств

Ростислав Дубовий на запрошення Луганської асоціації роботодавців легкої промисловості разом з депутатами від «ОПЗЖ» Луганщини відвідав Міжнародну виставку виробників легкої промисловості, яка проходила в Києві.

Поспілкувавшись з представниками вітчизняного і зарубіжного бізнесу політик прийшов до висновку, що в Україні відсутні системна державна підтримка товаровиробників.

«У ситуації, що склалася в країні, бізнесу просто необхідна підтримка держави, але, мабуть, українська влада навіть не усвідомлює, в якій непростій ситуації опинилися підприємці. Ми вважаємо, що для подальшого розвитку бізнесу в Луганській області необхідно перш за все залучення серйозних інвестицій, а для цього спочатку потрібно встановити мир і ввести вільну економічну зону в регіоні. Також влада зобов'язана знизити тарифи на газ і електроенергію для здешевлення виробництва і зробити Україну надійним міжнародним партнером, що відкриє для нас традиційні ринки збуту Російської Федерації і країн євразійського економічного співтовариства. Над виконанням цих завдань і працює команда партії «Опозиційна платформа - За життя»», - заявив Дубовий.

Опубліковано: 14 вересня 2021
×
Приєднатися