Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Дубовий: Ми завжди захищали незалежних журналістів!

Погрози з боку націоналістів і глави держави на адресу телеканалу «NewsOne» і журналістів в черговий раз доводять, що ми поміняли шило на мило, обравши президентом Володимира Зеленського.

Про це заявив член політради Партії «Опозиційна платформа - За життя» Ростислав Дубовий в ефірі телеканалу «NewsOne».

«Не дивлячись на позицію влади ми будемо і далі боротися за припинення бойових дій на сході України, встановлення миру і підняття рівня життя українців. Я впевнений, що ми доб'ємося позитивних результатів, тому що ми послідовні і принципові в своїх намірах, діях і довели це на практиці», - підкреслив він.

Ростислав Дубовий заявив, що «Опозиційна платформа - За життя» завжди відстоювала свободу слова і захищала базові принципи журналісткої діяльності.

«Найняті «патріоти» продовжують «кошмарити» всіх, хто їм не подобається. Під тиском президент приймає потрібні їм рішення і, на превеликий жаль, тим самим потурає їх незаконним закликів до насильства. Навіщо нам слабкий президент? Не за такого народ голосував!.. До того ж для нього ті, хто сьогодні пропонує план по відновленню миру - вороги держави №1. Складається враження, що Порошенко не пішов, він просто переродився в Зеленського», - резюмував політик.

Опубліковано: 11 липня 2019
×
Приєднатися