Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Дубовий: Ми не допустимо закриття дитячих садків і шкіл в Луганській області

На Луганщині військово-цивільна адміністрація системно знищує систему освіти. Про це під час робочого візиту в Смолянинове заявив депутат Сєверодонецької районної ради, член політради партії «Опозиційна платформа - За життя» Ростислав Дубовой.

«Є рішення суду, згідно з яким порушена система протипожежної безпеки в дитячому садку і школі Смоляниновської сільської ради Сєвєродонецької територіальної громади. Вартість усунення проблеми для міського бюджету складе півтора мільйона гривень, що в масштабах громади невеликі гроші. Це дозволить зберегти освітні установи і робочі місця», - розповів він.

Політик також заявив, що «місцеві чиновники мастаки лише червоні стрічки перерізати, а вирішувати проблеми вони не готові».

«Ми вважаємо, що така політика свідчить про цілеспрямоване знищення українського села, про яке через десять років ми можемо забути зовсім. Саме тому мною підготовлено депутатське звернення до глави військово-цивільної адміністрації з проханням виділити кошти з міського бюджету і провести модернізацію протипожежної безпеки в навчальному закладі. Якщо ж влада відмовить нам у цьому, то вже після перемоги на місцевих виборах партія «Опозиційна платформа - За життя» обов'язково скасує злочинні рішення влади, поверне громаді дитячий садок і школу», - резюмував Ростислав Дубовий.

Опубліковано: 15 липня 2021
×
Приєднатися