Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Дубовий: Медведчук чистий перед законом!

У нинішньої влади не вийде сфабрикувати кримінальну справу проти голови політради партії «Опозиційна платформа - За життя» Віктора Медведчука, тому що у нього немає проблем з законом і його совість чиста перед українським народом. Про це заявив член політради партії «ОПЗЖ» Ростислав Дубовий в ефірі телеканалу «Перший Незалежний».

«Нічого у них не вийде! Віктора Медведчука не посадять, він чистий перед законом і його совість чиста перед українським народом. Всі світові ЗМІ висловлюються на підтримку Віктора Медведчука, виявляють свою повагу за те, що він бореться за інтереси свого народу. А до Зеленського світовий істеблішмент відноситься негативно, тому що вважають, що він прирікає людей на голод і смерть...», - запевнив він.

Дубовий також вважає, що Зеленському сьогодні вкрай важливо відвернути увагу людей від офшорного скандалу.

«Я згоден з тими експертами і політиками, які говорять, що Зеленському сьогодні вкрай важливо відвернути увагу народу від офшорного скандалу, в якому він замішаний. Влада буде робити все, щоб у фокусі був лідер української опозиції Віктор Медведчук, відволікаючи тим самим людей офшорних справ президента», - резюмував Дубовий.

Опубліковано: 11 жовтня 2021
×
Приєднатися