Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Дубовий: Команда «ОПЗЖ» буде боротися проти тарифного геноциду разом з жителями Луганської області!

Сьогодні, 13 січня, в Луганській області відбулась акція проти підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Близько 200 жителів з Сєвєродонецька, Рубіжного, Воєводівці і Кудряшівка перекрили рух на пішохідному переході траси регіонального значення в Луганській області з метою домогтися скасування необґрунтованого підвищення тарифів.

До мітингувальників приєднався глава Сєвєродонецької районної ради Ростислав Дубовий, а також місцеві депутати від партії «Опозиційна платформа - За життя».

«Як відомо, держава в кілька разів підвищило ціну на газ і його транспортування для населення. Також влада скасувала пільговий тариф 0,9 грн на перші 3000 кВт*год на місяць для побутових споживачів, які використовують електроенергію для опалення житла. Крім того, було скасовано пільговий тариф на електроенергію для багатодітних сімей та дитбудинків, а також «зонний» і «нічний» тарифи. Зовсім скоро нас очікує підвищення ціни на опалення, гарячу та холодну воду! При цьому уряд скоротив фінансування програми видачі субсидій на 2,7 млрд грн. Я нагадую, що в Луганській області діє найвищий тариф на електроенергію в Європі (!) для підприємств», - підкреслив Дубовий.

Політик нагадав, що тільки команда «ОПЗЖ» змогла запропонувати реальний план по зниженню тарифів для населення.

«Зелена» влада завела людей в глухий кут! І тільки лідери української опозиції пропонують рішення проблеми підвищення тарифів, тільки вони думають про жителів Луганської області! Так, Віктор Медведчук домовився з Президентом Росії Володимиром Путіним про знижку на газ на 25%, а Вадим Рабінович пропонує націоналізувати енергетичні компанії, що в цілому дозволить здешевити газ на 40%. Скасування націнки на газ, продиктованої МВФ, дасть ще 15% економії... Виходить, що цілком реально знизити тарифи для населення на 70-80%. Тобто люди будуть платити 3 гривні, а не 10 гривень за метр кубічний», - заявив опозиціонер.

Ростислав Дубовий закликав присутніх «об'єднатися і відстоювати свої права до кінця».

«Не дивлячись на погану погоду, жителі Луганської області вийшли проти тарифного геноциду. Сьогодні тут серед мітингувальників є і мої сусіди, і знайомі, і колеги-депутати. Я впевнений, що разом ми - сила, яка змусить владу почути голос народу!» - резюмував він.

Опубліковано: 13 січня 2021
×
Приєднатися