Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Дмитро Новицький: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ доб'ється зниження комунальних тарифів вдвічі

Про це кандидат в народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ по 176-му округу (Харківська обл.) Дмитро Новицький заявив за підсумками зустрічі кандидата в прем'єр-міністри Юрія Бойка з майбутніми парламентаріями. Мета зустрічі – сформувати план дій щодо вирішення ключових проблем регіонів в перші 100 днів роботи.

Дмитро Новицький зазначив, що нинішні комунальні тарифи є непідйомними для українських громадян. «Ситуація важка – у більшості населення 70-80% доходу йде на оплату комунальних послуг. Ми йдемо на вибори, щоб припинити «тарифний геноцид». Лідери нашої партії вже досягли домовленості про перехід на прямі газові контракти з РФ, що дозволить знизити ціну газу до 3800 грн за тисячу кубів. Комунальні тарифи ми знизимо вдвічі. Заборгованість за послуги ЖКГ, що виникла у багатьох сімей, буде списано», – підкреслив він.

Також серйозною проблемою є ситуація в сфері охорони здоров'я. Закриття лікарень, відсутність медперсоналу, застаріле обладнання – цей список можна продовжувати довго.

«Попередня влада відібрала у людей право на безоплатну, своєчасну і кваліфіковану медичну допомогу. Ціни на ліки зросли в рази. «Швидкі» перестали виїжджати на виклики. Влада обдурила і медиків, коли пообіцяла значне підвищення заробітних плат, але не зробила цього», – сказав опозиційний політик.

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ доб'ється збільшення державного фінансування охорони здоров'я, відновлення нормальної роботи «швидкої допомоги», підвищення зарплат медикам. Громадяни будуть отримувати безкоштовне і якісне медичне обслуговування», – резюмував Дмитро Новицький.

Опубліковано: 15 липня 2019
×
Приєднатися