Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Дмитро Новицький: Діти - це надія і майбутнє України. І наше завдання - створювати всі необхідні умови для їх повноцінного розвитку

12 липня за підтримки кандидата в народні депутати по 176 окрузі Дмитра Новицького понад п'ятдесят школярів Харківщини відвідали екопарк.

«Такі екскурсії ми організовуємо для жителів округу № 176 щодня. Тим більше що зараз літні канікули, і хлопці можуть більше часу проводити на свіжому повітрі з користю для здоров'я. Вони із задоволенням спілкуються один з одним, отримують багато нової інформації, беруть участь в різних конкурсах, іграх, спортивних змаганнях. У наших планах багато соціальних проектів, які, я впевнений, обов'язково будуть реалізовані! Екскурсії в екопарк неразова акція, і відвідувати природний мультикомплекс діти будуть постійно», - запевнив Дмитро Новицький.

Нагадаємо, 12 липня в Харкові побував засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, який в ході зустрічі з народним депутатом Олександром Фельдманом підтримав пропозицію надати мультикомплекс «Фельдман екопарк» статус національного.

Сьогодні екопарк реалізує більше 50 благодійних програм, в рамках яких його відвідують близько 7 млн ​​осіб на рік.

Опубліковано: 12 липня 2019
×
Приєднатися