Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Депутати-опозиціонери ініціювали проведення позачергових сесій по всій Херсонщині проти підвищення тарифів

На Херсонщині проходять позачергові сесії рад усіх рівнів, ініційовані представниками регіональної організації ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ. На порядку денному питання про підтримку звернення до президента, Верховної Ради та Кабінету міністрів про неприпустимість зростання цін на електроенергію, газ та житлово-комунальні послуги.

Вже пройшли сесії в районних радах Херсона (Дніпровському, Корабельному, Суворівському), ряді міських і сільських рад, в найближчі дні пройде ще низка сесій. Незважаючи на політичні симпатії, ініціатива ОП-ЗЖ підтримується майже одноголосно. Адже в даному випадку мова йде про захист простих українських громадян, їхній добробут та національну безпеку країни.

«Нові тарифи - непосильний тягар для простих людей. Уже в наступному місяці почнеться хвиля заборгованостей з оплати, що в свою чергу може поставити на межу закриття великі та малі підприємства країни, які є основними наповнювачами місцевих бюджетів та державного бюджету України. Але замість того, щоб захищати інтереси своїх громадян, влада як і раніше танцює під дудку іноземних кредиторів. Ситуація з тарифами ставить під загрозу національну безпеку України!», - зазначив голова Херсонської регіональної організації ОП-ЗЖ Єгор Устинов.

Політик закликав колег-депутатів всіх політичних партій підтримати ініціативу ОП-ЗЖ.

«Давайте підтримаємо це звернення і тим самим покажемо свою єдність, професіоналізм та неупередженість, коли мова йде про наших виборців. Адже саме це ми їм і обіцяли», - підкреслив Єгор Устинов.

Опубліковано: 14 січня 2021
×
Приєднатися