Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Депутати від ОП-ЗЖ на Кіровоградщині відзвітували про свою роботу за півроку

26 липня у Світловодську на зборах активу ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ з Світловодської, Великоандрусівської та Онуфріївської громад депутати місцевих рад підбили підсумки своєї роботи за перше півріччя.

Серед основних напрямів діяльності – вирішення тарифного питання, підтримка соціально незахищених громадян, підготовка та проведення святкування Дня Перемоги та інші.

«З початку року ми вели боротьбу проти підвищення тарифів на комунальні послуги. Збирали підписи, проводили мітинги, в особистому спілкуванні та через ЗМІ інформували людей про позицію партії та її лідерів відносно тарифного питання. Ми систематично допомагаємо людям похилого віку, стараємося вирішити їхні проблеми, провідуємо ветеранів війни та праці. Допомагаємо дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей, активно співпрацюємо з школами і дитячими садочками, поповнюємо їхню матеріальну базу та допомагаємо вирішити нагальні проблеми», - зазначив у своєму виступі депутат Кіровоградської облради від ОП-ЗЖ Михайло Литвиненко.

Одним з ключових напрямів роботи опозиціонери вважають збереження пам’яті про Перемогу у Великій Вітчизняній війні.

«До Дня звільнення Кіровоградщини ми провели автопробіг-естафету пам’яті по всім пам’ятникам, братським могилам і меморіальним комплексам на території Світловодської, Великоандрусівської та Онуфріївської ОТГ. Ми оцінили стан пам’ятників та до 9 травня провели серію суботників на всіх цих об’єктах. Пам’ятники в селі Подорожнє та на острові Змитниця, меморіальний комплекс в селі Озера та обеліск в Куцеволівці наші активісти відреставрували на прохання місцевих жителів», - заявив Михайло Литвиненко.

Завдяки активній позиції депутатського корпусу представники ОП-ЗЖ змогли зайняти посади старост у Світловодській та Онуфріївській ОТГ. Опозиціонери відстоюють інтереси своїх виборців при розподілі коштів на інфраструктурні проекти.

«Нам вдалося відстояти фінансування реконструкції центральної вулиці селища Власівка, проект якої після виборів вважався замороженим. Розуміючи обмежені можливості місцевих бюджетів, ми стараємося залучати ресурси області та соціально відповідального бізнесу. Наша команда готова відстоювати права своїх виборців на всіх рівнях», - підсумував Михайло Литвиненко.

Опубліковано: 26 липня 2021
×
Приєднатися