Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Депутати ДружківськоЇ міськради закликали керівництво країни ввести мораторій на підвищення тарифів

У Дружківці за ініціативи ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ під час чергової сесії міської ради депутати більшістю голосів направили звернення до президента Володимира Зеленського, спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова і прем'єр-міністра Дениса Шмигаля щодо вжиття невідкладних заходів для встановлення справедливих тарифів і забезпечення повноцінного фінансування субсидій.

За словами керівника фракції ОП-ЗЖ в Дружківській міській раді Тетяни Кулик, депутатський корпус вимагає від центральної влади негайно ввести мораторій на підвищення цін на комунальні послуги, забезпечити державне регулювання цін на природний газ, повернути пільговий тариф на електроенергію і відмовитися від намірів подальшого підвищення тарифів для населення. А також внести необхідні поправки до державного бюджету України на 2021 рік для забезпечення повноцінного фінансування субсидій.

«Починаючи з 2014-року ціни на комунальні послуги зросли більш ніж в 10 разів! При тому, що рівень зарплат, пенсій та інших соціальних виплат практично не змінився. В результаті людям просто немає чим сплачувати за комунальні послуги. Жителі Дружківської громади налаштовані вкрай рішуче, і якщо уряд не буде вживати заходи, то акції будуть тривати. Така ж ситуація складається і в інших містах країни. Депутати від ОП-ЗЖ підтримали людей і ініціювали прийняття звернення до органів центральної влади під час сесії. Ми обрані, щоб, в першу чергу, захищати інтереси жителів нашої громади», - заявила Тетяна Кулик.

Опубліковано: 13 січня 2021
×
Приєднатися