Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Депутат Запорізької райради Ігор Воєводін звернувся до президента щодо екологічної ситуації у регіоні

Активний громадський діяч і депутат Запорізької райради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ігор Воєводін від імені жителів Запоріжжя звернувся до президента України Володимира Зеленського.

«Екологічна ситуація у Запоріжжі значно погіршилася. Однак, незважаючи на численні звернення городян в органи місцевої влади (серед яких Запорізька міськрада по Заводському району, Державна екологічна інспекція Південного округу (м. Херсон), Запорізька обласна лабораторія Центру МОЗ України) з проханням втрутитися, вирішити проблему і вплинути на підприємства, які забруднюють атмосферу, завдаючи серйозної шкоди здоров'ю запорожців, ми отримували лише відписки. Тому й направили звернення президентові України як Гаранту Конституції, сподіваючись, що будемо почуті і проблема почне вирішуватися», – зазначив депутат.

Ігор Воєводін підкреслив, що під зверненням підписалися тисячі мешканців міста, зібрано 124 листа підписів. Звернення з підписами 15 вересня він особисто опустив у спецскриньку в Офісі президента.

Опубліковано: 15 вересня 2021
×
Приєднатися