Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

«Давай знайомитися»: проект «ОПЗЖ» підвищує рейтинги партії в Дніпропетровській області

«Наша підтримка в місті і області зростає. Все більше людей розуміють, що шлях, який пропонує наша політична сила - правильний. Дії наших опонентів, які спрямовані проти нашої партії, - лише підтвердження того, що вони не знають, як протистояти зростанню популярності «ОПЗЖ»» - впевнений керівник Дніпропетровської обласної парторганізації Геннадій Гуфман.

На даний момент «Опозиційна платформа - За життя» - це єдина в області політична сила, яка веде активну діяльність в постійному режимі. З червня в регіоні «ОПЗЖ» проводить великий проект «Давай знайомитися!» для своїх прихильників, участь в якому взяли близько 10 тисяч жителів області. Висловити свою підтримку прихильники «Опозиційної платформи - За життя» можуть за допомогою спеціальної анкети на сайті za2020.com.ua або в партійних наметах, які працюють в різних містах області, в тому числі і в Дніпрі.

«Звісно, я підтримую «Опозиційну платформу - За життя»! А кого ж ще?.. Більше нікому довіряти! Представники «ОПЗЖ» - це єдині політики, які думають про людей, про економіку, про припинення війни!» - підкреслив житель Чечелівського району Дніпра Олег Венедиктович.

«Ми підтримуємо партію Рабиновича, Бойко, Медведчука. Ми поділяємо їх ідеї і принципи, бачимо їх прагнення зробити життя в країні кращим», - заявила пенсіонерка Любов Миколаївна.

 

Опубліковано: 27 липня 2020
×
Приєднатися