Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Партійці на Чернігівщині ініціювали створення оперативного штабу з питань регулювання цін під час карантину

Представники Чернігівської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» проаналізувавши ситуацію, яка склалася в результаті розповсюдження коронавірусу в регіоні, дійшла до висновку, що керівництво області не в змозі самостійно протистояти цій хворобі.

Забувши про політичні розбіжності, заради порятунку людей, яким потрібна допомога у такий скрутний для них час, Чернігівська регіональна організація 23 березня звернулася з офіційним листом до голови Чернігівської ОДА А. Прокопенка. В листі-зверненні партійці запропонували створити при Чернігівській ОДА оперативний штаб щодо недопущення підвищення цін на продовольчі товари та медикаменти за участю представників влади, правоохоронних органів та громадськості Чернігівщини. Зі свого боку, як зазначено у листі, «Опозиційна платформа − За життя» делегує для роботи в штабі першого заступника голови Чернігівської регіональної організації В. Антошина.

«Чернігівське обласне відділення Антимонопольного комітету та управління економіки та сільського господарства при Чернігівській ОДА вже розпочало моніторинг споживчих цін на продукти харчування та ліки по всій Чернігівській області для виявлення несумлінних підприємців-«бариг», які, користуючись ситуацією, хочуть нажитися на українцях. І все це завдяки нашому зверненню!» - підкреслив голова Чернігівської регіональної організації В. Голець. 

Опубліковано: 26 березня 2020
×
Приєднатися