Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Черкаські партійці відзначили День захисту дітей яскравим святом

Щира радість, дитячий сміх, смаколики й розваги. У такій яскравій атмосфері 30 травня пройшло відзначення Дня захисту дітей у Черкаській загальноосвітній школі №25. З нагоди свята школярів позбавили звичної щоденної шкільної форми і влаштували незвичайний, максимально веселий навчальний день, у ході якого нагородили й призерів олімпіад та освітніх конкурсів.

В організації заходу допомогли й керівники регіональної та міської організацій політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Олег Кашко та Юлія Погостінська. Вони порадували школярів смачними морозивом та гарячою польовою кашею. Діти ж натомість подарували гостям яскраві виступи і свої щирі посмішки. 

«У нас це заведено за правило: щороку ми вітаємо учнів цієї школи. Адже це свято стосується не лише дітей, а й родини в цілому: мам, тат, бабусь і дідусів, – каже голова Черкаської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Олег Кашко. – На жаль, протягом останніх кількох років держава не дуже гарно ставилась до родини: знімали соціальну допомогу, субсидії, позбавляли їх будь-якої впевненості в завтрашньому дні. Але я сподіваюсь, що після виборів наша «Опозиційна платформа – За життя» зможе змінити цю ситуацію і люди будуть отримувати достойні виплати: на діток, на сім’ю, на батьків».

Очільниця Черкаської міської організації партії «Опозиційна платформа – За життя» Юлія Погостінська розповідає: разом з колегою постійно підтримує навчальний заклад і завжди, не лише у свята, готова прийти на допомогу його вихованцям.

«Адже діти – наше майбутнє. Вони приносять радість і своїми посмішками заряджають нас, дорослих, позитивом. І саме від того, як ми їх виховуємо, залежить, як діти через кілька років будуть ставитись до нас, старшого покоління, – зазначає Юлія Погостінська. – Тому ми повинні їм допомагати, любити їх і зробити все можливе для того, щоб діти могли достойно навчатись, лікуватись і працювати в нашій країні. Я гадаю, політична партія «Опозиційна платформа – За життя» в силах зробити це».

 

Опубліковано: 31 травня 2019
×
Приєднатися