Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Боячись відкритої і чесної боротьби, влада готова на будь-які протиправні дії

Зламані двері та обшуки – без пояснення і коментарів силовики увірвалися в офіс народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Миколи Скорика.

О 7 годині ранку 8 жовтня в громадській приймальні народного депутата Миколи Скорика по вул. Велика Арнаутська, 2б/1 співробітниками НАБУ спільно з СБУ був проведений обшук. Без пояснення і коментарів понад 100 силовиків оточили будівлю і, зламавши двері болгаркою, увірвалися в офіс народного депутата.

У прес-службі Одеської партійної організації ці дії пояснюють тільки одним – владу настільки лякає зростаючий рейтинг ОП-ЗЖ в регіоні і особисто кандидата на пост мера Одеси Миколи Скорика, що вона готова перейти будь-яку межу і здійснювати будь-які протиправні дії.

«Мета яких очевидна – заткнути рота єдиній опозиційній партії в Україні, змусити замовкнути всіх критиків Зе-влади. Всього за кілька тижнів до виборів влада настільки боїться зростаючого рейтингу ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, що обирає найгірший шлях – протиправний, намагаючись розгорнути черговий раунд «полювання на відьом». І сьогоднішня атака на офіси партії в Одесі та спроба особисто натиснути на нашого кандидата в мери, народного депутата Миколу Скорика, схоже, далеко не остання ланка в цьому ганебному ланцюзі. Довівши країну і людей до нищівної економічної та соціальної кризи, будучи не в змозі повернути мир в Україну, заради підняття свого нульового рейтингу вони готові на будь-які інсинуації. Саме тому силовики влаштовують чергове шоу, в ході якого вони будуть виявляти учасників «ворожих колон», переслідуючи дві мети – зняти кандидата-лідера з виборчих перегонів та відвернути увагу громадян від соціально-економічної катастрофи, в яку вони занурили країну і людей.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ заявляє – всі спроби влади таким шляхом зберегти крісла приречені на провал. А за всі ваші антинародні дії ви дуже скоро будете відповідати. Команда Миколи Скорика продовжить боротьбу за Одесу та її жителів. Ми вас не боїмося і віримо в підтримку людей», – йдеться в заяві одеських опозиціонерів.

Згідно з даними останніх соцопитувань, підтримка Миколи Скорика виборцями вже вийшла на рівень підтримки партії в цілому і становить близько 20%.

«Влада може, звісно, трохи зіпсувати нерви команді ОП-ЗЖ в Одесі своїми «погромами», але завадити нашій перемозі вони безсилі», – сказав кандидат у мери Одеси Микола Скорик.

Опубліковано: 8 жовтня 2020
×
Приєднатися