Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Богдан Гіганов: Закликаю всіх прихильників прямих переговорів про мир голосувати за ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ - ЗА ЖИТТЯ

Про це після виходу з «Опозиційного блоку» заявив керівник Приморської районної організації партії в Одеській області Богдан Гіганов.

«Ще до об'єднань я прийняв для себе виважене рішення залишити лави партії, у якій був обраним керівником Приморської районної організації з моменту її заснування. Причина банальна - амбіції і гордість окремих її керівників затьмарили їм розум. Політична сила, яка організовувалася з єдиною метою - принести в країну мир і розвиток, на жаль здулася і перетворилася на клуб охочих отримати мандати за всяку ціну! І плювати, що сьогодні для цього потрібно стати пліч-о-пліч з поплічниками режиму Порошенко ... Плювати на дані виборцям обіцянки ніколи з ними не співпрацювати. Адже сьогодні це єдина можлива конфігурація, за якої партія може пройти у парламент. Нехай і з поламаною ідеєю. Для мене це низько і стало останньою краплею», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні єдина політична сила, яка послідовно і впевнено виступає за мир, а головне, не боячись нічого, робить для миру абсолютно конкретні речі, - це ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ. І дуже важливо не плутати фальшиву опозицію з цією. За час каденції було різне – гарне і не дуже! Але це мій шлях, і він ще не закінчений. Яким він буде завтра у кожного з нас, дізнаємося після 21-го липня. Я б хотів, щоб незважаючи на обставини, ви, як і я, намагалися бути перш за все у гармонії з самим собою. Голосуйте по совісті!» — підсумував Богдан Гіганов.

Опубліковано: 19 липня 2019
×
Приєднатися