Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Завдяки зусиллям Михайла Папієва у чернівецькій школі відстояли вивчення російської мови

Наприкінці минулого навчального року до народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Михайла Папієва звернулися понад 30 батьків учнів Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Чернівецької міської ради з проханням допомогти, щоб у програмі залишилося вивчення російської мови як другої іноземної.

Михайло Папієв миттєво відреагував на батьківське звернення. Результатом стало рішення адміністрації школи №4 залишити у програмі на 2021-2022 навчальній рік вивчення російської мови.

Народний депутат наголосив, що закон «Про повну загальну середню освіту» є антиконституційним, адже порушує низку статей Конституції України та дискримінує громадян за мовною ознакою.

«На Буковині завжди жили у взаємоповазі та толерантному ставленні одне до одного представники багатьох національностей та віросповідань, адже Чернівецька область – мультикультурна. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ відстоює й буде відстоювати права українських громадян та добиватися кардинального перегляду політики у сфері освіти та культури із урахуванням рекомендацій Венеціанської комісії щодо забезпечення прав національних меншин. Український народ прагне жити у мирі, взаєморозумінні та злагоді, тому дискримінаційна політика влади, спрямована на посилення напруженості у суспільстві, приречена на провал», – підкреслив Михайло Папієв.

Опубліковано: 30 серпня 2021
×
Приєднатися