Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Артем Марчевський: Зеленський зізнався, що утримує Медведчука в заручниках, а отже, Президент є терористом

Пропонуючи Російській Федерації обміняти голову Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука, щодо якого сьогодні здійснюється кримінальне переслідування за незгоду з євроінтеграційним курсом чинної влади, Зеленський, по суті, зізнається в тому, що тримає опозиційного політика в заручниках, а отже, дії Президента є тероризмом.

Про це в ефірі телеканалу «Перший незалежний» заявив керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський, коментуючи заяву Володимира Зеленського про нібито наявність у Віктора Медведчука подвійного громадянства і намір обміняти його в РФ.

«Президент нашої країни, власне кажучи, зараз стає міжнародним терористом: він заявляє, що утримує лідера опозиції в заручниках і готовий його поміняти на когось чи на щось. Що роблять із терористами? З ними точно ніхто ніколи не веде переговорів», ‒ підкреслив Марчевський.

Також він зазначив, що не здивований такою заявою Президента, тому що Україна давно перестала бути правовою державою.

«Ми не можемо говорити про правову державу. Якщо розібрати всі судові засідання у справі Медведчука, там немає права. Сторона захисту кожного разу розбивала сторону звинувачення, її доводи дощенту. Кожне рішення на суді було заздалегідь відомо. У нас у країні діє "телефонне право", коли за дзвінком з кабінету на Банковій диктується необхідне рішення. Немає у нас правосуддя, це політичні репресії. Ці політичні репресії можуть торкнутися кожного громадянина, сьогодні це торкнулося Медведчука», ‒ вважає лідер молодіжного крила ОПЗЖ.

На завершення Артем Марчевський додав, що кримінальне переслідування Медведчука обумовлено передусім його категоричною незгодою з євроінтеграційним курсом влади, відповідно, заручниками Зеленського і потенційними кандидатами на обмін можуть стати всі незгодні.

Опубліковано: 18 жовтня 2021
×
Приєднатися