Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Артем Марчевський: Чому Зеленський робить з українців «піддослідних кроликів»?

В Україні явно назріває скандал, пов'язаний із забезпеченням вакциною від COVID-19, констатував керівник молодіжного крила партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Артем Марчевський.

Він нагадав, що Володимир Зеленський виступив категорично проти і закупівлі, і виробництва в Україні російської вакцини «Супутник V», яка, до речі, вже широко застосовується в десятках країн. Ба більше, Президент пафосно заявив тоді, що «українці ‒ не піддослідні кролики».

Але, відмовившись з політичних мотивів від російської вакцини, Україна залишилася без вакцини взагалі і тимчасом, як інші країни вже щосили вакцинували населення, просто чекала, марнуючи дорогоцінний час, а отже, і втрачаючи людські життя. А зрештою закупила те, що змогла знайти ‒ CoviShield, вакцину Oxford/AstraZeneca індійського виробництва.

«Міністр Степанов уже кілька місяців розповідає, скільки мільйонів доз дасть нам добрий Захід. Уже й дату початку вакцинації називали. Тепер ось виручила Індія... Щось там на перший раз Степанов особисто привіз (говорить ‒ для медиків), ну і до літа вже аж 15 млн доз різної індійської вакцини пообіцяв», ‒ зазначив керівник молодіжного крила ОПЗЖ.

І особливо підкреслив, що важлива не тільки наявність вакцини, а й її ефективність.

«Західної вакцини ‒ тієї самої, якою контрабандою вже зробили щеплення Шмигалю і Ко, нам явно не бачити. Не буду говорити про те, як сприйняли в ЄС індійський варіант AstraZeneca (навіть не аналог, а саме імітацію англо-шведської вакцини), скажу лише, що ПАР вирішила повернути заводу-виробнику мільйон доз вже купленої індійської "оксфордської" вакцини. Індійські неліцензійні підробки західних розробок ‒ це вакцини для країн третього світу. І коштують вони куди дешевше. Тепер цю вакцину випробують на українцях», ‒ заявив Марчевський.

Він переконаний, що скандал буде гучним ‒ уже є сигнали, що наші медики не хочуть бути «піддослідними кроликами» і більшість з них відмовиться від вакцинації індійським сурогатом.

«Президент, який геополітику поставив вище за життя і здоров'я людей, звичайно, виправдання придумає. Може, Степанова гучно зіллє в унітаз», ‒ припустив керівник молодіжного крила ОПЗЖ. Тим паче, як зазначив він, приводів для цього більш ніж достатньо ‒ сьогодні навіть кількість зроблених тестів на рівні травня минулого року.

«Для мене загадка ‒ чому Президент намагається довести країну до повної розрухи і розвалу, чому він навмисне робить з українців "піддослідних кроликів"? Ми обирали зовсім іншого Володимира Зеленського. Може, його нам підмінили?» ‒ заявив Артем Марчевський.

 

Прес-служба молодіжного крила ОПЗЖ

Опубліковано: 23 лютого 2021
×
Приєднатися