Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Артем Марчевський: На президентських виборах 2019 року український народ проголосував за Віктора Медведчука

Керівник молодіжного крила партії «Опозиційна платформа – За життя» Артем Марчевський гостро розкритикував дії представників влади на суді по справі Віктора Медведчука. На думку Марчевського, українці більше не підтримують Президента, тому Володимир Зеленський намагається усунути головного конкурента.

«На президентських виборах 2019 року український народ проголосував за Віктора Медведчука. Саме за його політику, саме за його бачення розвитку держави, діяльність і принципи голосували втомлені від постмайданного свавілля українці. Обіцянки Зеленського – це реальні справи Віктора Медведчука. От тільки у Зеленського ці обіцянки так і залишилися порожніми обіцянками. А Віктор Медведчук працює в одному векторі вже не перший рік. І український народ це прекрасно бачить і розуміє», – підкреслив Марчевський.

Керівник молодіжного крила ОПЗЖ вказав на політику подвійних стандартів глави держави.

«Ставши Президентом завдяки російськомовним людям – Зеленський соромиться говорити російською. Ставши Президентом завдяки Донбасу – Зеленський відбирає пенсії у людей похилого віку там і закриває КПВВ. Ставши Президентом завдяки людям, котрі проти війни в Україні, – Зеленський клянчить у всього світу зброю, щоб продовжувати вбивати українців на сході. Ставши Президентом завдяки супротивникам медичної реформи – Зеленський продовжує реформу Супрун. Ставши Президентом завдяки народу-переможцю – Зеленський підтримує нацистів і марші дивізій СС. Цей список можна продовжувати вічно. Ви все це й самі чудово знаєте», – зазначив Марчевський.

Він також підкреслив, що, на відміну від нинішнього Президента, опозиційний політик Віктор Медведчук ніколи не змінював свою позицію і залишався вірним своїм переконанням і своїм виборцям.

«Єдиний, хто веде послідовну політику, яка представляє інтереси більшої частини українців в парламенті, – це Віктор Медведчук. До нього можна ставитися по-різному, але він ніколи не зраджував своїх принципів, ніколи не зраджував своїх виборців. Саме тому підтримка партії ОПЗЖ зростає з кожним днем, і Президент-зрадник прекрасно це розуміє. Хіба є у когось сумніви в тому, що політична розправа влаштована Офісом Президента, – це усунення конкурента? Головного і єдиного конкурента, який вже переміг заочно», – заявив Артем Марчевський.

Опубліковано: 8 липня 2021
×
Приєднатися