Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Артем Марчевський: Молодіжне крило ОПЗЖ надасть юридичну допомогу блогерці Таїсії Маламан

Молодіжне крило «Опозиційної платформи ‒ За життя» надасть юридичну допомогу популярній блогерці Таїсії Маламан, відомій під ніком di.rubens, яка зазнала цькування з боку військовослужбовця Генерального штабу ЗСУ Анатолія Штефана за відео в соціальній мережі Tik Tok. Про те, що таку допомогу буде надано, заявив керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський.

На відео дівчина, відповідаючи на запитання: «Яку країну Ви хотіли би відвідати ‒ Україну чи Росію?», сказала, що хотіла би поїхати до Росії.

Військовослужбовець Анатолій Штефан вирізав фрагмент цього відео і додав свій опис, який розпалює агресію та ненависть.

Зараз Таїсія змушена ховатися за межами міста, бо їй та її батькам регулярно надходять погрози ‒ лякають фізичною розправою, зґвалтуванням, убивством. До цькування долучилися також низка «патріотичних» організацій і деякі народні депутати.

А ось реально встати на захист блогерки наважилося тільки молодіжне крило ОПЗЖ, розповів Артем Марчевський.

«Ми насправді єдині, хто заступився за цю дівчинку. До того ж ми не просто заступилися, а зробили публічну заяву. Ми надамо юридичну допомогу, кращі адвокати нашої політичної сили візьмуться за цю справу. Всі витрати ми беремо на себе. Це дуже поганий прецедент, тому що її почали цькувати ні за що. Ми цю ситуацію не відпустимо і допомагатимемо їй до кінця», ‒ заявив Марчевський.

Таїсія вже зверталася до Міністерства оборони України з проханням вплинути на ситуацію і розібратися з підлеглим. Однак у відповідь на офіційній сторінці Міноборони в Facebook над нею лише посміялися. Про допомогу блогерша просила і правоохоронців, однак безрезультатно.

Таїсія Маламан планує звернутися до Державного бюро розслідувань і міжнародних правозахисних організацій.

«Цькування відбувається з мовчазної згоди держави і за підтримки Міноборони, яке відповіло мені насмішкою на своєму офіційному акаунті в Facebook. Свою честь і гідність я захищатиму в суді. Також звернуся до ДБР. Я вдячна молодіжному крилу ОПЗЖ за публічну підтримку і телеканалу "112 Україна" за наданий майданчик для інтерв'ю», ‒ розповіла Маламан.

 

Прес-служба молодіжного крила ОПЗЖ

Опубліковано: 1 лютого 2021
×
Приєднатися