Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Антоніна Славицька: Турборежим «зеленого принтера» не збереже від розпуску Ради

Такого висновку дійшла народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Антоніна Славицька, аналізуючи проект держбюджету на 2020 рік.

«Перший висновок: цифри проекту закону «Про Державний бюджет на 2020 рік» – щонайменше невтішні. Численним державним силовим структурам, котрі часто-густо дублюють одна одну, фінансування збільшується. Мова йде про ДБР, РНБО, НАБУ, НАЗК, ГПУ та СБУ. Також суттєво збільшуються видатки і на обслуговування діяльності Президента. У то же час – зменшується фінансування інститутів та університетів, позашкільної освіти, субвенцій на житло для дітей та на субсидії», — звернула увагу парламентар.

Антоніна Славицька також поставила під сумнів можливість врахування правок та пропозицій до основного фінансового документу країни, адже депутати, згідно Регламенту, мають зробити це не пізніше 1 жовтня 2019 року.

«Цікаво, що у проекті закону «Про Державний бюджет на 2020 рік» закладено 95,5 млн грн. на проведення виборів народних депутатів України. Для порівняння з іншими роками, коли не мали відбуватися чергові парламентські вибори (як це начебто має бути і у 2020 році), така сума, зокрема у 2016-2018 роках становила – 32,1 млн грн. Напрошується висновок: достроковим парламентським виборам (вже на 300 депутатів) бути вже в наступному році?» — цікавиться опозиційний депутат.

«Як бачимо, турборежим "зеленого принтера" під гаслом: "голосуємо все, не читаючи та нашвидкуруч" – не збереже від розпуску Ради. І слова президента: «Парламент IX скликання увійде в історію як такий, що проіснував найменше – один рік» – це не натяк і не спонукання струнких рядів монобільшості до ще покірнішого натискання зелених кнопок, а цілком конкретний затверджений сценарій. І, схоже, особиста відданість зе!депутатів керівництву і справам партії тут не допоможе», — підсумувала Антоніна Славицька.

Опубліковано: 24 вересня 2019
×
Приєднатися