Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Антоніна Славицька: Якщо влада не в змозі гарантувати громадянам безпеку, вона повинна піти у відставку

Таку думку висловила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Антоніна Славицька, коментуючи напад на свого колегу по фракції Олега Волошина.

«Чи повинні понести відповідальність нападники на депутата Волошина? За хуліганські дії в Україні передбачена відповідальність, тому, звичайно, так. Тим більше що зеленька - це речовина,яка  викликає опік, особливо потрапляючи на слизові оболонки, зокрема на очі. Відповідальність за те, що трапилося, повинні понести й особи, на яких покладено функцію охорони периметра Верховної ради і всього урядового кварталу. Зараз, під час карантину, вхід в Раду обмежений навіть для журналістів, що мають акредитацію. Зате якісь "активісти" спокійнісінько можуть нападати на народних депутатів. Якщо президент Зеленський і його силовий блок не здатні навести порядок в державі і гарантувати безпеку народним депутатам, вони зобов'язані піти  у відставку », - заявила вона.

На думку парламентаря, у словах Волошина про український суверенітет немає нічого поганого.

«Що він сказав? Що український суверенітет відданий під зовнішнє управління. Той, хто хоче це заперечити, повинен запитати у президента Зеленського, чому він бере під козирьок під час розмови з президентом Трампом і обіцяє йому призначити потрібного і зручного для інтересів Трампа генпрокурора. Можна також поцікавитися в українського уряду, чому Україна беззастережно погоджується на будь-які умови МВФ, якими б кабальними вони не були. Якщо це не ознаки зовнішнього управління країною, тоді опишіть, будь ласка, яким ви бачите зовнішнє управління. Олег Волошин сказав те, що він думав і відчував. З ним можна погоджуватися чи ні, можна дискутувати чи ігнорувати, але його думка - це точно не привід до фізичного насильства. Від зеленьки на його обличчі Україна не стане по-справжньому незалежною державою», - вважає Антоніна Славицька.

Опубліковано: 28 липня 2020
×
Приєднатися