Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Андрій Лесик: Закривши Медведчука, влада закрила рот кожному українцю

Голосуючи 2019 року за Володимира Зеленського, люди хотіли миру, налагодження добросусідських відносин із Російською Федерацією та справедливості. Замість цього вони отримали, по суті, другого Петра Порошенка ‒ людину, яка закриває незалежні телеканали і переслідує голову Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука як свого опонента, щоб у країні не лунала альтернативна позиція.

Про це сьогодні, 23 вересня, під час мітингу проти тиску влади на опозицію, який відбувся біля Верховної Ради і в якому взяли участь понад 6 тисяч осіб, заявив Андрій Лесик, керівник Харківської міської організації ОПЗЖ.

Він підкреслив, що, закриваючи телеканали, влада демонструє свою профнепридатність, а Президент Зеленський, який у позасудовому порядку вводить санкції проти громадян України, ‒ це ганьба країни.

«Сьогодні наш лідер Віктор Медведчук перебуває під цілодобовим домашнім арештом тільки тому, що у нього інша позиція. З 2012 року він говорив, що рух у бік ЄС і НАТО нічого доброго нам не дасть. ZIK, "112 Україна" і NewsOne закрили тому, що там була можливість озвучувати альтернативну позицію», ‒ переконаний Лесик.

Він також зауважзив, що влада у такий спосіб намагається сховатися від українців, від критики опозиції, але їй це не вдасться.

«Вони думають, що сховалися під куполом і так буде завжди. Ні! Сьогодні, закривши Медведчука, вони закрили рот кожному українцю. Вони б і Медведчука посадили, але розраховували на те, що він втече. А він не злякався. І ми не злякалися, тому що ми всі стоїмо за Віктора Медведчука. Один за всіх, і всі за одного», ‒ заявив Андрій Лесик.

Опубліковано: 23 вересня 2021
×
Приєднатися