Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Андрій Лесик: За молодим поколінням - майбутнє!

Сьогодні в Харкові був відкритий офіс Молодіжного крила «Опозиційної платформи - За життя». На урочистій церемонії були присутні народні депутати України, а також депутати Харківщини всіх рівнів.

«Популярність нашої партії з кожним днем ​​зростає, все активніше до нас приєднується молодь. Її прагнення брати участь у політичному житті нашого міста і країни радує, тому що саме їм будувати нашу країну в майбутньому, і ми покладаємо на них великі надії. Для нас важливо поставити роботу з молоддю на постійну основу – молоді люди матимуть можливість безпосередньо зустрічатися з досвідченими політиками, обговорювати з ними будь-які питання і формувати свою життєву позицію», - заявив глава Харківської міської організації «ОПЗЖ» Андрій Лесик.

Політик вважає, що зараз молодь стикається з величезними труднощами при спробі реалізуватися, отримати гідну освіту, медичне обслуговування і роботу.

«Для допомоги молодим людям у новому офісі розпочала роботу безкоштовна юридична консультація. Крім того, фахівці будуть сприяти їм у вирішенні складних життєвих проблем. Всі разом ми прагнемо до побудови успішної держави, в якому права кожної людини будуть дотримані і у всіх буде можливість розкрити свій потенціал», - резюмував Андрій Лесик.

Опубліковано: 15 вересня 2021
×
Приєднатися