Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Андрій Лесик: СБУ і прокуратура перетворилися в інструмент боротьби з інакодумцями

Слідчим відділом Управління СБУ в Харківській області відкрито кримінальне провадження стосовно голови Харківської міської організації «Опозиційна платформа - За життя» Андрія Лесика на підставі заяви, поданої народним депутатом України від партії «Голос» Ярославом Юрчишиним. Опозиціонера хочуть притягнути до відповідальності за статтею 109 Кримінального Кодексу України, яка передбачає дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади.

«Кілька тижнів тому в ефірі «4 каналу» у нас була дискусія з Юрчишиним, і він був обурений моїм трактуванням подій, що сталися на Майдані в 2014 році. Я назвав речі своїми іменами і, як громадянин України, маю на це повне право... Я не сказав ані слова про заклик до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, а тим більше про захоплення державної влади…», - повідомив Андрій Лесик.

На думку політика, правоохоронні органи в сучасній Україні стали інструментом політичного тиску на опонентів.

«Уже кілька років поспіль мене намагаються притягти до відповідальності за 11 кримінальними статтями, але у правоохоронців нічого не виходить через відсутність доказів за сфабрикованими справами. 23 червня в Дзержинському суді Харкова відбудеться чергове слухання моєї справи, яка розглядається вже п'ять (!) років... Найближчим часом я доведу всім, що СБУ і прокуратура в Україні перетворилися на інструмент боротьби з інакодумцями та опозиціонерами. Я впевнений, що наша політична сила - партія «Опозиційна платформа - За життя» - подолає тимчасові труднощі, які створює нинішня влада, і обов'язково переможе!» - резюмував Андрій Лесик.

Опубліковано: 16 червня 2021
×
Приєднатися