Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Андрій Лесик: Досвід виборчих кампаній в Харкові свідчить про падіння ефективності брудних технологій

11 вересня в Харкові стартувала виборча кампанія з виборів міського голови, в якій бере участь 13 кандидатів. Однак не всі вони вступили в чесну боротьбу, деякі використовують брудні політтехнології. Так, видання «Харьковские известия» опублікувало статтю про те, що керівництво «Опозиційної платформи - За життя» змушує харківських політиків знімати свої кандидатури на посаду мера Харкова на користь Михайла Добкіна.

«Як відомо, стратегічною радою нашої партії було прийнято рішення про підтримку кандидатури Михайла Добкіна на позачергових виборах харківського міського голови. Сьогодні «Харьковские известия» - видання, яке лояльне і активно піарить Ігоря Терехова, опублікувало фейкову статтю про те, що наше керівництво змушує харківських політиків знімати свої кандидатури на користь Михайла Добкіна. Видання посилається на заяву, зроблену в соцмережі Facebook на нібито офіційній сторінці відділення «ОПЗЖ» в Московському районі Харкова. З усією відповідальністю заявляю, що це нахабна брехня! Харківського відділення «ОПЗЖ» Московського району не існує, а сторінка, але яку посилаються «Харьковские известия», не представляє реальну партійну організацію «ОПЗЖ» і її позицію. Крім того, згадані в заяві депутати Віктор Величков і Валерій Говоров не балотувалися від Московського району міста Харкова. Так, Валерій Говоров взагалі був обраний депутатом Харківської обласної ради від Куп'янська...», - заявив глава Харківської міської організації «ОПЗЖ» Андрій Лесик.

Він також повідомив, що багаторічний досвід виборчих кампаній свідчить про падіння ефективності брудних політтехнологій, тому цей фейк свого впливу на розсудливих людей не матиме.

Опубліковано: 5 жовтня 2021
×
Приєднатися