Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Андрій Лесик: Жоден харків'янин не залишиться без моєї уваги!

29 вересня голова Харківської міської організації «Опозиційна платформа - За життя» Андрій Лесик провів особистий прийом громадян. Люди зверталися з проханнями про допомогу, багато хто з них опинився в непростих життєвих ситуаціях: втратили роботу, захворіли і витратили багато коштів на лікування, позбулися житла. Деякі просять захистити від агресивних сусідів, шукають сприяння у вирішенні юридичних питань і проблем ЖКГ, пропонують підключитися до пошуку зниклих людей.

Серед відвідувачів було чимало людей, які прийшли просто висловити підтримку партії «Опозиційна платформа - За життя» та запропонувати свою допомогу. Багато людей висловлювали свої побажання, а також висували цікаві ініціативи. Один з них - історик, який хоче потрапити на телеканал «Newsone» і розповісти українцям про злочинну діяльність воїнів ОУН-УПА. Серед відвідувачів був також інженер-будівельник - людина-легенда. Він 38 років обстежував будівельні конструкції цивільних і промислових будівель, а також практично від початку і до кінця побудував Павловську греблю в Харкові.

«Прийняв всіх - жителів свого округу та інших районів! Особливо цікавою була розмова з Ігорем Миколайовичем Жуковським - інженером-будівельником. За час своєї роботи він провів обстеження понад 700 об'єктів будівництва, з них - 495 об'єктів в Харкові. Ігор Миколайович повідомив, що в Харкові, незважаючи на жахи війни 1941-1945 років, залишилося багато унікальних історичних будівель - пам'яток архітектури, створених видатними архітекторами дореволюційного покоління! Ці будівлі пощадила війна, але вони виявилися безсилими перед бездушністю міських чиновників, які хочуть продати будівлі та землю під ними... Наша команда партії «Опозиційна платформа - За життя» в новому складі Харківської міської ради обов'язково займеться вирішенням цього питання, адже руйнування історичного середовища міста є непоправним. У старому місті є духовне підґрунтя і підживлення для його жителів, яка передається з покоління в покоління, від епохи до епохи», - підкреслив він.

«Я вдячний харків'янам за підтримку! А тим, хто потребує моєї допомоги, обов'язково постараюся надати її в найкоротші терміни. Жоден харків'янин не залишиться без моєї уваги!» - заявив Андрій Лесик.

 

Опубліковано: 30 вересня 2020
×
Приєднатися