Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Андрій Лесик: Наші політичні опоненти переступають всі можливі межі!

Глава Харківської міської організації «Опозиційна платформа - За життя» Андрій Лесик провів прийом громадян, незважаючи на спробу його зриву.

«Як тільки зібралося 30 осіб, в будівлі офісу відключили світло. Зірвати нашу зустріч не вдалося - довелося приймати людей в екстремальних умовах. Я дуже вдячний жителям Харкова і області за те, що прийшли на зустріч зі мною і поставилися до подій з розумінням. Наші політичні опоненти в своєму бажанні стати на заваді діяльності «ОПЗЖ» переступають всі можливі межі - закривають опозиційні телеканали, переслідують наших лідерів, нацьковують на нас радикалів, перешкоджають зустрічам з виборцями. Незважаючи на все це ми і далі будемо доносити до українців позицію нашої політичної сили», - заявив Андрій Лесик.

Він підкреслив, що люди бачать те беззаконня, яке відбувається в Україні в усіх сферах життя, тому більшість з них виступають на стороні «Опозиційної платформи - За життя».

«Люди обурені свавіллям і корупцією чиновників, непомірно високими, позбавленням субсидій і мізерними пенсіями, неможливістю вести бізнес, аварійним станом під'їздів, дахів та прибудинкових доріг; несправедливістю суддів і бездіяльністю поліції. У міру можливості ми намагаємося допомогти людям, але, на жаль, поки не все в наших силах... Тим не менш, все більше харків'ян приходить з бажанням долучитися до лав нашої партії і надають нам підтримку, за що я їм щиро вдячний», - додав Андрій Лесик.

 

Опубліковано: 13 липня 2021
×
Приєднатися