Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Андрій Лесик: Ми продовжимо боротьбу в судах і зупинимо безчинства влади!

Вчора відбулося чергове судове засідання у справі голови політичної ради партії «Опозиційна платформа - За життя» Віктора Медведчука, в результаті якого йому знову продовжили цілодобовий домашній арешт. Партійці всіх рівнів приїхали підтримати свого лідера, вимагаючи винести об'єктивне судове рішення.

«Ми вважаємо звинувачення щодо Віктора Медведчука повністю сфальсифікованими - прокурори нібито бояться того, що Віктор Медведчук якимось чином може знищити томи кримінальної справи, відкритої щодо нього. Всі розумні люди прекрасно розуміють, що це вигадка і надумані причини. Свого часу я і адвокати теж вивчали матеріали справи, відкритої проти мене, і повірте, що їх знищити фізично неможливо, тому що це відбувається в присутності працівників суду. Якби доказова база проти Віктора Медведчука існувала, її давно б уже використовували і оприлюднили при винесенні судового рішення», - заявив глава Харківської міської організації «ОПЗЖ» Андрій Лесик.

Політик повідомив, що Генеральна прокуратура за завданням Офісу президента знайшла надуманий привід, щоб протизаконним способом обмежити депутатські повноваження Віктора Медведчука і чинити тиск на роботу всієї парламентської фракції «ОПЗЖ».

«Мені добре відомі всі нюанси перебування під цілодобовим домашнім арештом, тому що я сам дев'ять місяців був позбавлений можливості комунікації із зовнішнім світом. Основна мета домашнього арешту: ізолювати його від активної політичної діяльності. Він вкрай незручний для президента, який повністю узурпував владу, злочинним чином закрив опозиційні телеканали, заблокував їх в інтернеті. Це позбавляє українців можливості почути критику і отримати об'єктивний аналіз подій, що відбуваються в країні. При цьому в США Володимир Зеленський неправдиво розповів про великі досягнення влади в реформуванні судів, правоохоронних органів та розвитку нашої держави в цілому… Ми не будемо опускати руки і продовжимо боротьбу в українських і міжнародних судах», - резюмував Андрій Лесик.

Опубліковано: 3 вересня 2021
×
Приєднатися