Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Андрій Лесик: Ми зобов'язані захистити нашу землю!

Вчора, 2 червня, партійці Харківської міської організації «Опозиційна платформа - За життя» та члени ГО «Патріоти - За життя» взяли участь в акції протесту проти продажу української землі.

«Ми є свідками великих змін. Бажання влади продати землю - це здача національних інтересів і тотальне беззаконня. Згідно статті 13 Конституції України, земля та її надра є власністю народу, але своїми діями чинна влада в черговий раз грубо порушує Основний закон, запровадивши з 1 липня ринковий оборот земель сільгосппризначення, порушуючи при цьому свої ж передвиборчі обіцянки проводити з важливих питань всенародний референдум. Основною метою влади Зеленського є ліквідація нашої держави шляхом передачі землі в руки транснаціональних компаній. У всіх нас хочуть нахабно відібрати 72% території України, нашого непоправного ресурсу, який необхідно берегти. Українцям більше не буде належати не тільки земля, а й врожаї, а також підземні надра», - заявив глава Харківської міської організації Андрій Лесик.

Політик нагадав, що після прийняття злочинного закону партія «ОПЗЖ» відразу ж почала вести активну боротьбу - звернулася з позовом до Конституційного суду, організовує протестні мітинги.

«Наша країна перебуває під зовнішнім управлінням, а введення вільного ринку сільськогосподарських земель - одна з вимог наших міжнародних кредиторів - МВФ і Світового банку. Ці кредити не вкладаються в економіку країни, а служать джерелом наживи осіб, які перебувають при владі. У країні, де нічого не виробляється, намагаються продати останнє, що у нас є - землю. Скасування мораторію на її продаж в умовах військових дій на Донбасі та економічної кризи є прямою загрозою як національної, так і продовольчої безпеки нашої держави. Якщо ми зараз не захистимо нашу землю, не буде ні України, ні українців! Ми не допустимо беззаконня і свавілля влади!» - резюмував Андрій Лесик.

Опубліковано: 3 червня 2021
×
Приєднатися