Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Андрій Лесик: Ми будемо боротися проти підвищення тарифів!

Фракція політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» ініціює скликання позачергової сесії міської ради Харкова на 14 січня, в зв'язку з чим офіційно звернулася до секретаря міськради Ігоря Терехова. Мета скликання сесії: схвалити підготовлене депутатами від «ОПЗЖ» звернення до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів про неприпустимість підвищення тарифів. У зверненні депутати вимагають перевірити обґрунтованість підвищення тарифів, вжити заходів щодо їх коригування, скасувати оплату за транспортування газу, а також перевести газові мережі в комунальну власність.

«Як представники місцевого самоврядування ми не можемо стояти осторонь від проблем, що хвилюють людей. Ми вважаємо, що в умовах економічної кризи, низьких пенсій та зарплат, локдауну, рішення Кабміну про підвищення тарифів на комунальні послуги є неприпустимим,  суперечить нормам чинного законодавства, призводять до подальшого зубожіння людей і підвищення соціальної напруженості в суспільстві», - заявив глава фракції «Опозиційна платформа - За життя» в Харківській міській раді Андрій Лесик.

Крім цього, депутати від «ОПЗЖ» ініціюють напрямок аналогічних звернень з боку Асоціації міст України та інших міських рад для спільних дій в боротьбі з підвищенням тарифів.

«На цих вихідних ми з представниками харківської організації «Патріоти за життя» були на мітингах на підтримку харків'ян і побачили, що людей довели до відчаю. Вони налаштовані перекривати дороги, незважаючи на передбачену за це кримінальну відповідальність! Ми хочемо об'єднати зусилля депутатського корпусу всіх рівнів і регіонів для того, щоб захистити інтереси народу в рамках правового поля. Тільки так влада нас зможе почути!» - резюмував Андрій Лесик.

Опубліковано: 13 січня 2021
×
Приєднатися