Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Андрій Лесик: Людям видніше, хто справжній лідер – Порошенко, який тікає від слідчих, чи Медведчук, якого незаконно утримують під домашнім арештом

Тактика, яку обрав Петро Порошенко у ситуації з повідомленням про підозру в держзраді, показує, що він не є справжнім відповідальним лідером на відміну від голови Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука, який нікуди не втік. Медведчук, поважаючи закон, і діє згідно із законом – у судах доводить необґрунтованість висунутих йому звинувачень, хоча понад півроку перебуває під незаконним домашнім арештом. Про це в ефірі телеканалу UkrLive заявив голова Харківської міської організації ОПЗЖ Андрій Лесик.

Він зазначив, що Порошенко в цій ситуації продемонстрував не найкращі свої якості.

«Гетьман, який тікає від слідчих, намагається домовитися про якесь лояльне до нього ставлення, гарантії, щоб його не посадили в СІЗО, тощо… Я можу порівняти поведінку Петра Олексійовича з поведінкою Віктора Медведчука, який сам наступного дня з'явився до прокуратури для того, щоб йому вручили документи, ні від кого нікуди не бігав – ось це справді позиція та впевненість у своїх силах. А Порошенко поїхав на місяць і чекав біля моря погоди», – сказав Андрій Лесик.

Голова Харківської міської організації ОПЗЖ також нагадав, що Віктор Медведчук змушений доводити свою невинуватість, перебуваючи під домашнім арештом, який, на порушення законодавства, продовжили вже до 10 місяців, хоча згідно із КПК України сукупний строк тримання під домашнім арештом під час досудового розслідування не може перевищувати 6 місяців.

«Одна річ, коли ти на волі – працюєш, виховуєш дітей, їздиш на відпочинок, а інша річ, коли, як Медведчук, сидиш під цілодобовим домашнім арештом, який продовжили до 10 місяців усупереч чинному законодавству, адже максимальний термін домашнього арешту – півроку. І провину Медведчука ніхто не довів, її довести неможливо, ця стаття мертва – держзрада. За всю практику судів на пострадянському просторі вироки можна порахувати на пальцях однієї руки», – сказав Лесик.

Також він додав, що насправді українці вже втомилися від усіх цих шоу, які влаштовує влада, люди хочуть миру в країні та впевненості у завтрашньому дні.

«Їм плювати на Порошенка та всю його діяльність: посадять – не посадять. А все, що ми бачимо, – це концерт, концерти – це єдине, що Зеленському добре вдається робити», – констатував Андрій Лесик.

Опубліковано: 14 січня 2022
×
Приєднатися