Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Андрій Лесик: Історію переписати неможливо!

23 лютого представники Харківської міської організації партії «Опозиційна платформа - За життя» спільно з ветеранськими організаціями привітали ветеранів Великої Вітчизняної війни-покоління переможців, які врятували країну і світ віднацизму. Активісти вручили медаль «75 років Великої перемоги» Карпеєву Михайлу Полікарповичу - генерал-майору авіації, Почесному громадянину Харкова. Нагороди також були вручені ветеранам-учасникам бойових дій: Ніколаєнку Івану Семеновичу, Зінченко Валентині Єлисеївні, Текучеву Опанасу Калиновичу, Крон Софії Михайлівні, Сєрової Марії Володимирівні, Жукову Костянтину Сергійовичу, Ліннику Олександру Гавриловичу.

«Сьогодні більшість розсудливих людей, які поважають свою історію, святкують День захисника Вітчизни. Історію переписати  неможливо, хоч як мене намагалася це зробити нинішня влада. Замість об'єднання суспільства, своїмставленням до цього свята вона вносить в нього черговий розкол. Перший раз за всю історію України влада відмовилася виготовляти пам'ятні знаки «75 років Великої Перемоги» для наших ветеранів - такого ганебного вчинку не було навіть в ті часи, коли президентом був Порошенко!» - обурився глава Харківської міської організації «ОПЗЖ» Андрій Лесик.

Незважаючи на скасування свята в Україні, 23 лютого щорічно відзначають українці, які проходили службу в армії та флоті. Також свято не обходить стороною і молодь - в цей день старше покоління приймає поздоровлення і ділиться спогадами про службу і своїх армійських товаришів.

«На наших традиційних святах виросло багато поколінь, вони органічно запам'яталися і увійшли в наше життя, тому великою помилкою влади було їх скасування. Однак нам ніхто і ніколи не заборонить вітати всіх тих, хто служить і служив, хто уособлює героїчні сторінки літопису нашої держави! Ми не забуваємо про наших героїв і низько схиляємо голову перед пам'яттю тих, хто не повернувся з полів битв», - резюмував Андрій Лесик.

Опубліковано: 23 лютого 2021
×
Приєднатися