Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Андрій Лесик: Чим сильніше влада разом із націонал-радикалами змушуватиме нас забувати подвиг ветеранів, тим більше ми будемо чинити опір

7 травня члени Харківської міської організації партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» разом із керівництвом ветеранських організацій та дітьми привітали ветеранів Великої Вітчизняної війни з Днем Перемоги, який наближається.

«Ми ніколи не забуваємо про наших ветеранів ‒ ні про живих, ні про загиблих. Сьогодні ми привітали нашого героїчного земляка ‒ Героя Радянського Союзу, генерал-майора авіації Михайла Полікарповича Карпєєва. Під час Великої Вітчизняної війни він брав участь у боях за визволення Харкова, здійснив 310 бойових вильотів, знищив 25 танків, 27 гармат, 40 автомобілів із військовим вантажем, 60 залізничних вагонів і сотні німецьких солдатів. Також ми вшановували Павла Кузьмича Холошу ‒ артилериста, учасника визволення Харкова і Києва, кавалера чотирьох орденів ‒ Вітчизняної війни і Червоної Зірки. Незважаючи на вік, Павло Кузьмич веде активне життя, передає свій життєвий досвід молодому поколінню, захоплюється історією, поезією і сам пише вірші», ‒ сказав керівник Харківської міської організації партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Андрій Лесик.

Він наголосив, що опозиція не дозволить владі ганьбити прапор Великої Перемоги, переписати історію й забути героїв Великої Вітчизняної.

«Чим сильніше влада разом із націонал-радикалами змушуватиме нас забувати подвиг ветеранів, чим цинічніше вона брехатиме, тим сильніше ми будемо цьому опиратися. Тим більше буде наша відповідальність перед наступними поколіннями, яким ми зобов'язані зберегти і передати пам'ять про Велику Перемогу. Саме тому, незважаючи на безліч перешкод, ми, як завжди, святкуватимемо 9 Травня урочисто, із хвилюванням і сльозами на очах. Скільки би років не минуло, ми завжди пам'ятатимемо великий подвиг нашого народу і величезну ціну, яку довелося заплатити за мир, за наше життя. Обов'язок кожного з нас ‒ і в будні, і у свята з увагою ставитися до учасників війни. Довгих років життя нашим ветеранам! Вічна слава тим, кого вже немає з нами!» ‒ резюмував Андрій Лесик.

Опубліковано: 8 травня 2021
×
Приєднатися