Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Анатолій Бурміч: Питання захисту суверенітету в секторі безпеки – на особистому контролі ОП-ЗЖ

Про це у своєму блозі на сайті 112.ua написав народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Анатолій Бурміч.

21 липня 2020 року на позачерговій сесії Верховної Ради мав бути ухвалений законопроект № 2412-д "Про розвідку". Однак після початку його розгляду він був знятий та відправлений на повторне друге читання завдяки позиції фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

«Незважаючи на те, що новий законопроект про розвідку стосувався всього сектору безпеки і містив в собі кричущі порушення Конституції України та багатьох інших законів, у парламенті були сили, які готові були його підтримати, що призвело б до серйозного послаблення сектору безпеки держави в цілому і, як наслідок, – суверенітету», – акцентував народний депутат.

Анатолій Бурміч підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ стояла, стоїть і буде стояти за суверенітет і незалежність України за всіма напрямами, особливо в секторі безпеки.

«21 липня наша фракція відстояла суверенітет України в секторі безпеки, як буде далі – побачимо. Це ключове питання, як і закони, що стосуються продажу землі, завжди буде на нашому особистому контролі», – резюмував парламентарій.

Опубліковано: 27 липня 2020
×
Приєднатися