Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Анатолій Бурміч: Влада «по беспределу» знищує парламентаризм, і ОПЗЖ не хоче їй в цьому допомагати

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ не братиме участь у протизаконній антипарламентській процедурі відставки голови Верховної Ради Дмитра Разумкова. Також опозиційна політсила відмовляється брати участь в ухваленні законів, які суперечать здоровому глузду і спрямовані на знищення суверенітету України. Про це в кулуарах Верховної Ради заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ Анатолій Бурміч.

Парламентарій підкреслив, що реальних причин для відставки спікера Дмитра Разумкова у народних депутатів немає.

«ОПЗЖ вчора на засіданні погоджувальної ради не було, тому що ми не хочемо брати участь в антипарламентських, антидемократичних, антизаконних зборах. Влада почала "по беспределу" знищувати парламентаризм, ми не хочемо в цьому їй допомагати. Завтра хочуть порушити питання про зняття Разумкова з посади спікера. Це суперечить Регламенту. Якщо спікер щось порушив сьогодні, то його сьогодні можна і знімати. Але причин і пред'явлення того, що він порушив щось у сесійній залі, немає. Як вони будуть цю справу мотивувати, я не знаю, а те, що вони тлумачать Регламент по-своєму, в цьому ми переконалися неодноразово», ‒ сказав Бурміч.

Крім того, він зазначив, що вчора під час засідання Комітету ВР з питань запобігання та протидії корупції знову «проштовхували» антиукраїнські закони, згідно з якими вирішальне слово в процедурі обрання директора Національного бюро розслідувань буде за іноземними представниками.

«Директора НАБУ обиратимуть троє наших і троє іноземних представників грантоїдських організацій. І якщо буде однакова кількість голосів за директора НАБУ, то вирішальне слово віддається іноземцям. Тому представники нашої фракції встали і пішли. Ми не хочемо бути присутніми при продовженні знищення суверенітету України, брати участь в ухваленні законів, які суперечать здоровому глузду», ‒ підкреслив народний депутат.

А ось такі нагальні питання, як майбутній опалювальний сезон, на думку Анатолія Бурміча, ніхто порушувати не хоче.

«Мене, як і весь український народ, хвилює, як пережити цю зиму. Замість того щоб запасатися вугіллям в Україні (а для цього потрібно інтегрувати Донбас в Україну, припиняти конфлікт і брати своє вугілля для вироблення тепла та електроенергії), ми цього не робимо, склади порожні. Замість того щоб вкладати гроші у видобуток газу, влада ці гроші розкрадає, виводить за кордон», ‒ зазначив політик.

Також він висловив свою думку з приводу скандалу з офшорами Президента України Володимира Зеленського.

«У нас були "конвертовані" депутати, а тепер додався ще "офшорний" Президент ‒ ось така у нас влада. Щодо офшорів розслідування вони не проводитимуть, будуть робити лише імітацію. Чим це закінчиться ‒ невідомо. Але тепер стало зрозуміло, чому немає розслідувань щодо розкрадань у ПриватБанку. Тому що частина грошей була спрямована на чинну владу», ‒ констатував Анатолій Бурміч.

Опубліковано: 6 жовтня 2021
×
Приєднатися