Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Анатолій Бурмич: Українська влада завжди думає про чужі інтереси замість інтересів своїх громадян

Українська влада завжди думає про чужі інтереси замість інтересів своїх громадян. Про це під час ефіру на телеканалі НАШ заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Анатолій Бурмич, коментуючи слова глави МЗС Дмитра Кулеби про те, що Україна повинна перетворюватись на гнучку військову державу на кшталт Ізраїлю. Парламентар, в свою чергу, розповів про принципову відмінність України від Ізраїлю, яка не дає зробити аналогічний крок нашій державі.

«Я думаю, що усі народи світу приблизно однакові. Головна відмінність України від Ізраїлю - це перш за все те, що Ізраїль завжди думає про свої інтереси, враховуючи обстановку в державі. Думає про власну землю, народ. Українська влада завжди думає про чужі інтереси замість інтересів своїх громадян. Навіть готова піти на подвиг Моніки Левінські, щоб її полюбили. Але ніколи не думає про власні інтереси, про власний народ. В цьому і є головна відмінність», - зазначив Анатолій Бурмич.

Нардеп підкреслив, що Ізраїль не перебуває в жодних союзах. Однак, при цьому ця країна не порушує жодних домовленостей з іншими.

«Ми вже неодноразово обговорювали, чому Ізраїль не входить в жодні союзи або, наприклад, у НАТО. Я не раз був там, спілкувався з ізраїльтянами, ставив їм ці питання. На них вони відповідали так: «Ми що ідіоти? Віддавати комусь свій суверенітет. Ми самі визначимо для себе, з ким дружити». При цьому вони не порушують жодних домовленостей, наприклад, з тією ж Росією. За їхніми словами, вони не потребують жодних порад», - сказав парламентар.

За його словами, ізраїльтяни побудували країну, на відміну від України, в якій практично немає корупції.

«У них, як кажуть, поліцейська держава, але ви рідко на вулиці зустрінете поліцейських, які ходять за вами при тому, що ви постійно перебуваєте під контролем. У нас же - все навпаки. У нас поліцейські їздять по містах з мигалками, а в підсумку що? Злочинність, безкарність, корупція страшна. У нас розповідають (влада. - Ред.), що люблять свій народ, але обкрадають його до нитки. Це видно навіть по законопроектах, які розглядаються і розглядатимуться в Раді. Тому Ізраїль відрізняється від України тим, що думає про свій народ, а влада в Україні про чужі інтереси і про те, як пограбувати свій народ», - резюмував Анатолій Бурмич.

Опубліковано: 15 вересня 2021
×
Приєднатися