Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Анатолій Бурміч: При Зеленському продовжує процвітати корупція

Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Анатолій Бурміч написав в своєму блозі, зазначивши, що з корупцією ніхто не бореться, а глава держави не виконує свої обіцянки.

«Проголосувавши півтора роки тому за президента Зеленського 73-ма відсотками голосів, український народ сподівався на зміну курсу країни, припинення війни, повернення Донбасу в лоно України, припинення руйнівних реформ в медицині та інших сферах, відродження економіки, зниження тарифів та ін. Загалом, люди повірили в усі обіцянки Зеленського, його щирість і що гірше вже бути не може. Однак, як ми бачимо, все не так. Жодна обіцянка Зеленського, як президента, не виконана, більш того, він пішов далі: Мінські домовленості фактично зруйновані, тарифи зросли, медицина продовжує знищуватися, навіть незважаючи на епідемію, підприємства закриваються, органи безпеки і правоохоронна сфера на ладан дихають, люди тікають з країни. Але зате буйним цвітом процвітає корупція, ніхто з нею не бореться, розкрадається бюджет, антіковідний фонд, продовжується злодійство на митниці, шахрайські «скручування» в податковій, процвітає «бізнес на крові», кумівство і зрада», - підкреслив він.

Незрозуміло, яку ще інформацію потрібно владі, щоб хоч якось відреагувати на те руйнування країни і суверенітету, що відбувається на наших очах шаленими темпами, пише опозиціонер.

«Все робочі поїздки за кордон були провальними, ганебними для президента Зеленського і в цілому для України. Він не отримав ані результатів, ані овацій, ані схвалень. І ось, нарешті, поїздка в Лондон! Цікаво, що попросили у Зеленського там? А хіба не видно? Це, перш за все, дискредитувати Мінський процес, заморозити конфлікт, за всяку ціну не допустити ОП-ЗЖ і її представників до влади в регіонах, продовжувати реформи в такому ж ключі з обов'язковим залученням іноземних експертів, а головне - не руйнувати або зменшувати грошові потоки в банки світової фінансової столиці. Надані кадрові рекомендації, налагоджені прямі зв'язки для оперативного реагування на ситуацію», - підкреслив Анатолій Бурміч.

Нардеп звернувся до Крістін Квін і сказав, що багато хто говорить про «руку Москви», проте він зазначив, що саме західні експерти і радники докладають «руки і ноги» до руйнівних реформ.

«Це ваші представники сидять в наглядових радах українських держпідприємств, це ви втручаєтеся в кадрову політику, в кримінальні справи, це в ваші банки течуть вкрадені у українського народу і бюджету величезні гроші. Допоможіть повернути хоча б один долар! Український народ за свою історію існування проходив через різні випробування, і я сподіваюся і вірю, що нам вистачить імунітету відстояти незалежність і суверенітет нашої країни, відродити економіку і забезпечити гідний добробут народу України. Впевнений, що стрижнем цього імунітету буде ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ з іншими, по-справжньому проукраїнськими і патріотичними, силами і партіями!» - резюмував Анатолій Бурміч.

Опубліковано: 22 листопада 2020
×
Приєднатися