Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Анатолій Бурміч: На Порошенка завели справу, щоб і надалі тримати Медведчука під домашнім арештом

На екс-президента України Петра Порошенка завели справу, щоб і надалі тримати під домашнім арештом голову Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, народного депутата України Віктора Медведчука, звинувачення проти якого сфальшовані та політично вмотивовані. Про це в ефірі телеканалу UkrLive заявив народний депутат від ОПЗЖ Анатолій Бурміч.

«Справа, заведена на Порошенка, насправді потрібна не для того, щоб посадити його – вона є продовженням справи стосовно Медведчука, який перебуває під домашнім арештом уже 8 місяців. Я не прихильник колишнього Президента, проте хочу бути об'єктивним. Адже таким чином влада продовжує свою велику гру та хоче, щоб Медведчук і надалі перебував під арештом. Хоча як можна тримати Віктора Володимировича під арештом, якщо людина, яка, як стверджує влада, давала йому вказівки щодо постачання вугілля, перебуває на волі?» – наголосив парламентарій.

Це ще раз підтверджує, що звинувачення проти Віктора Медведчука є політично вмотивованими і доказів його провини у влади немає.

Щодо Петра Порошенка, то якби нинішня влада хотіла затримати його, вона давно б це зробила.

«Є безліч кримінальних справ, за якими колишнього главу держави можна посадити, але взялися чомусь за розслідування лише цієї справи. Можна було просто підрахувати збитки, завдані Порошенком державі за роки президентства, та роботу на Захід. Це і є держзрада! Але це нікому не цікаво, адже розглядають лише ту справу, яка посилює мотивацію правоохоронних органів і надалі тримати під домашнім арештом Медведчука», – резюмував Анатолій Бурміч.

Опубліковано: 14 січня 2022
×
Приєднатися