Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Олександр Стрельченко: Команда ОП-ЗЖ Сумщини вирішує проблеми людей

У кожну депутатську каденцію, першу робочу зустріч з виборцями, за традицією, перший заступник голови Сумської обласної ради, керівник регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександр Стрельченко проводить в Великописарівському районі.

На особистий прийом прийшли близько 20 осіб. Також депутат відвідав Правдинську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат.

Освітяни просили сприяння в ремонті даху місцевої опорної школи. Також вони просили допомогти в поверненні шкільного автобуса на баланс відділу освіти Великописарівської РДА, який раніше був переданий в оренду Солдатському навчально-виховному комплексу.

На депутатському прийомі місцеві перевізники підняли питання про повну компенсацію заборгованості за пільговий проїзд окремих категорій громадян. Олександр Стрельченко повідомив, що наразі обласний депутатський корпус повернув Програму здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд на доопрацювання в профільний департамент ОДА. Після доопрацювання її планують розглянути ще раз і прийняти на найближчій сесії обласної ради.

Під час прийому перед депутатом поставили питання про продовження роботи місцевої автостанції.

Жителі району також просили сприяння депутата в ремонті дороги Р 45 «Суми-Краснопілля-Богодухів», постановці на баланс ОТГ харчоблоку місцевої лікарні, зверталися з особистими проблемами.

Як підкреслив депутат облради, кожне звернення ретельно опрацьовується, готується депутатський запит, результати якого доводяться до відома жителів.

«Наша команда ОП-ЗЖ намагається вирішувати проблеми жителів, тому нас не задовольняють звичайні «відписки». Ми наполегливо працюємо, щоб максимально вирішити всі питання, з якими до нас звертаються громадяни», - зазначив Олександр Стрельченко.

Опубліковано: 21 лютого 2021
×
Приєднатися