Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Олександр Попов: Разом з ОП-ЗЖ ми забезпечимо киянам нову якість життя

Про це заявив кандидат на посаду мера Києва від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександр Попов на передвиборчій конференції Київської організації партії.

«Кияни живуть у найбагатшому місті країни, але серед них чимало бідних людей. Ціни і тарифи стали здирницькими. Саме місцева влада повинна подбати про те, щоб забезпечити людям нормальне життя: ввести муніципальні доплати, субсидії та інші пільги», - зазначив Олександр Попов.

Він назвав реальними ті кроки, які має намір реалізувати його команда.

«У перші ж дні ми проведемо аналіз тарифів і визначимо ті складові, які дозволять знизити вартість житлово-комунальних послуг. Сьогодні заборгованість у житлово-комунальному господарстві  Києва сягає близько 7 млрд. Наша команда ввела 10-відсоткову знижку на житлово-комунальні послуги за умови їх своєчасної сплати, зараз ми зможемо також оптимізувати тарифи і запровадити київські комунальні субсидії», - підкреслив кандидат на посаду київського мера.

Олександр Попов зазначив, що з ним на вибори йде професійна команда, яка має досвід і готова вирішувати економічні, соціальні та інфраструктурні проблеми столиці.

«У нашій команді люди, які мають досвід у комунальній сфері та зможуть розвивати місто. Люди, які знають, якими повинні бути дії влади, щоб бізнес отримав підтримку. Ми зробимо Київ комфортним для життя містом і забезпечимо киянам нову якість життя», - підкреслив Олександр Попов.

Опубліковано: 22 вересня 2020
×
Приєднатися