Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Олександр Попов: Ми захистимо киян від тарифного свавілля

Зростання тарифів в Києві за останні шість років у кілька разів випередило зростання зарплат і стало непосильним для більшості жителів міста. Про це заявив кандидат в мери Києва від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Попов. За його словами, після виборів перед новою міською владою буде стояти комплексна задача щодо зниження тарифів і введення комунальних субсидій для допомоги жителям міста.

«Навесні заборгованість киян за послуги ЖКГ склала 6 мільярдів гривень, і в цьому не їх вина, а, перш за все, міської влади, яка встановлює більшість тарифів – на опалення та обслуговування будинків, на холодну та гарячу воду», – заявив кандидат у мери.

Олександр Попов нагадав, що в 2013 році вартість опалення становила 2,91 грн за квадратний метр, а в останні роки – 32,91 грн, тобто тариф виріс у 11 разів. За той же період вартість одного кубометра гарячої води зросла в шість разів, холодної води – майже в сім разів.

«І на цьому зростання тарифів не зупиняється. Вже з 1 жовтня перестане діяти пільговий тариф на перші 100 кіловат електроенергії, а з нового року в Києві хочуть підняти ціни на холодну та гарячу воду. Ніхто не замислюється над тим, що у людей доходи не ростуть такими темпами, і людям нічим платити. Про це повинна в першу чергу думати міська влада», – переконаний політик.

«Для тих, хто не може отримати державну субсидію в потрібному обсязі, буде введена державна субсидія. Ми захистимо киян від тарифного свавілля», – резюмував кандидат у мери Києва від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Нагадаємо, в період керівництва КМДА (2010-2014гг.) Олександр Попов ввів 10% знижку за своєчасну оплату комунальних послуг, завдяки чому рівень оплати сягав 100%.

Опубліковано: 28 вересня 2020
×
Приєднатися