Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Олександр Попов: Ми відновимо безкоштовну і доступну медицину для киян

Нова київська влада повинна відновити систему охорони здоров'я, зруйновану медреформою. Про це заявив кандидат у мери Києва від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Попов під час відвідування медичних установ міста.

«Тема медицини зараз стала актуальною для кожного жителя Києва. І в цій ситуації ми бачимо, що система охорони здоров'я зруйнована реформою останніх років. Лікарі звільняються, а жителі міста не мають того рівня безкоштовного медобслуговування, який був сім років тому. Мета нашої команди після виборів – відновити міську медицину, зробивши медпослуги доступними та якісними», – заявив Олександр Попов.

Політик повідомив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ на рівні парламенту вже вживає заходів, спрямованих на ліквідацію негативних наслідків «медреформи Супрун».

«Після виборів ми будемо вести таку ж політику в Києві. Необхідно збільшити фінансування охорони здоров'я з муніципального бюджету, щоб не дати знищити мережу поліклінік і лікарень міста. Необхідно відкрити нові амбулаторії, щоб первинна медична допомога була поруч із будинком кожного жителя міста. І окремим рішенням необхідно ввести для киян комунальну медичну страховку, яка зробить лікування доступним і якісним», – розповів він.

На думку кандидата в мери Києва від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, міська влада не повинна чекати, поки проект страхової медицини приймуть на рівні країни.

«Ми можемо ніколи цього не дочекатися. А киянам потрібна медична допомога сьогодні, завтра та кожен день. У нас вже є механізми, за допомогою яких можна запустити муніципальну програму страхової медицини. «Карта киянина» стане одночасно і страхової картою, за допомогою якої жителі міста будуть отримувати безкоштовне медичне обслуговування у всіх київських клініках», – підсумував Олександр Попов.

Нагадаємо, у період керівництва Олександра Попова Київською міськдержадміністрацією було капітально відремонтовано й укомплектовано сучасним обладнанням інфекційне відділення Олександрівської лікарні. На даний момент це єдина медустанова Києва, здатна проводити повноцінне лікування коронавірусу.

Опубліковано: 22 жовтня 2020
×
Приєднатися