Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Олександр Попов: Ми відкриємо дитячі садки у Києві, закриті при нинішній владі

У Києві необхідно відновити роботу дитячих садків, закритих за останні роки. Про це заявив кандидат в мери Києва від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Попов. За його словами, політика нинішньої міської влади лише посилює проблему киян щодо влаштування маленьких дітей у дошкільні установи.

«За останні шість років в Києві закриті 67 дитячих садків. Коли я бачу ці цифри, то просто не розумію мотивів нинішньої влади. У місті, де черга у дошкільні установи налічує тисячі чоловік, їх закриття неприпустиме», – заявив кандидат в мери Києва від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Він нагадав, що в 2010-2013 роках було створено 10 тисяч місць для дітей Києва.

«Ми боролися з тим, щоб скоротити чергу в дитячі садки, і нам це вдалося. Тому я не можу зрозуміти, як можна було закривати їх в ситуації, коли проблема не вирішена. Тепер її буде вирішувати вже нова міська влада», – сказав політик.

За його словами, ще до Нового року необхідно провести перевірку всіх закритих дитсадків, і ті з них, які не потребують капітального ремонту, відкрити знову.

«Турбота про маленьких киян та їхні сім'ї – пріоритет для нашої команди. І ми зможемо за кілька місяців вирішити питання про те, щоб черг в дитячі садки в Києві більше не було», – резюмував Олександр Попов.

Нагадаємо, під час керівництва Олександра Попова у КМДА були відремонтовані та побудовані десятки шкільних і дитячих установ. Зокрема, у Дарниці були побудовані школа «Київська Русь» і Інженерна гімназія.

Опубліковано: 1 жовтня 2020
×
Приєднатися