Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Олександр Попов: Ми будемо боротися за перемогу в другому турі

Про це кандидат на пост мера Києва від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Попов заявив на брифінгу після оголошення результатів екзит-полів, згідно з якими він виходить до другого туру.

«Передусім я хочу подякувати киянам, які віддали за мене свій голос, і тим, хто був з нами у виборчій кампанії – це наші агітатори, члени виборчих комісій, спостерігачі, які, незважаючи на протидію, в тому числі і фізичні погрози, підтримали нас, і сьогодні ми маємо такий серйозний результат», – сказав він.

Олександр Попов підкреслив, що сьогоднішні результати – це тільки початок. За перемогу однозначно потрібно боротися.

«Я дивлюся на майбутній результат більш оптимістично, і якщо ми продовжимо боротися, то переможемо в другому турі», – наголосив він.

Кандидат в мери Києва сказав, що ключовим для перемоги є також і явка у другому турі.

«Якщо на другий тур прийде значна кількість виборців, більше, ніж сьогодні, то результат буде зовсім іншим. Тому у нас все попереду», – сказав Олександр Попов.

На його думку, основне завдання для Києва зараз – це поліпшити якість життя киян і вирішити господарські проблеми міста. «Мер столиці – це перш за все людина, яка однаково ставиться до кожного киянина. Звісно, він повинен бути і політиком, але в першу чергу – господарником, тому що в місті накопичилося дуже багато насамперед господарських проблем. І їх треба вирішувати», – підкреслив Олександр Попов.

Опубліковано: 25 жовтня 2020
×
Приєднатися