Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Олександр Пономарьов взяв на контроль питання утилізації побутових відходів та стан полігонів ТПВ

У Бердянську до народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександра Пономарьова під час роботи виїзної колегії облдержадміністрації звернувся заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства ОДА Роман Писарєв.

«Прошу Вас на рівні Верховної Ради порушити гостре питання утилізації побутових відходів та стану полігонів твердих побутових відходів (ТПВ). Проблеми у цій сфері накопичуються роками і вирішувати їх необхідно спільними зусиллями на всіх рівнях – від місцевого до державного», – сказав чиновник.

Олександр Пономарьов взяв на контроль це питання як одне із найактуальніших по всій країні - у багатьох містах і селах закінчуються терміни експлуатації полігонів ТПВ, їхня територія несанкціонована розширюється, з'являється багато стихійних звалищ.

Відзначимо, що завдяки зусиллям депутатського корпусу від ОП-ЗЖ Запорізька область потрапила у пілотний проект Європейського союзу, спрямований на приведення ситуації зі сміттям у відповідність до норм європейського законодавства.

Крім того, депутати працюють над розробкою Програми поводження зі сміттям в області, порушують питання якості води та харчових продуктів. Адже екологічні проблеми мають системне значення й об'єднують багато сфер життєдіяльності території.

Опубліковано: 15 липня 2021
×
Приєднатися