Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Олександр Пономарьов: Бердянськ повинен мати сучасний спорткомплекс

Підтримка спорту, можливість проводити тренування у сучасних умовах - повинна бути державним завданням для влади. Те, що українські спортсмени потребують саме такого ставлення продемонстрували і нещодавні Олімпійські та Паралімпійські ігри в Токіо. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександр Пономарьов, звернувшись з депутатським зверненням до прем’єр-міністра щодо включення реконструкції  міського Палацу спорту у Бердянську до програми «Велике будівництво».

«Можливість проведення всеукраїнських змагань стала б поштовхом для розвитку різних видів спорту в Бердянську. А з огляду на близькість вже реконструйованого стадіону «Енергія», оновлений спорткомплекс міг би стати саме тією сучасною площадкою для виховання майбутніх олімпійців», - зазначив ініціатор реконструкції та будівництва нової споруди, президент Бердянської міської федерації баскетболу Микола Рудницький.

Зокрема, проектом пропонується реконструювати будівлю нинішнього міського Палацу спорту і прибудувати до нього нову арену, де могли б проходити всеукраїнські матчі з баскетболу, волейболу, футзалу, де також будуть встановлені ринги і татамі для боксу, боротьби та інших єдиноборств.

 

Опубліковано: 8 вересня 2021
×
Приєднатися