Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Олександр Мутель закликав голів ОТГ Київщини підключати населені пункти до єдиної системи відеоспостереження

На автотрасах Київської області буде встановлено 30 нових вузлів відеоспостереження. Про це депутат Київської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Мутель, який представляє Бучанський район, повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Додатково з'являться 72 камери, які визначають номери автомобілів,  і 56 оглядових, які фіксують дорожню ситуацію загалом», – написав Олександр Мутель.

За його словами, в Бучанському районі заплановано встановити 6 нових вузлів відеоспостереження на 26 камер (17 номерних і 9 оглядових). «Їх буде встановлено біля населених пунктів: Бородянка, Калинівка, Стоянка, Святопетрівське, Білогородка, Неграші», – повідомив депутат.

Він зазначив, що на придбання, монтаж та запуск в роботу нових камер в рамках програми «Безпечна Київщина» передбачено 5 млн гривень. «Дана програма запрацювала у 2017 році. Торік за її допомогою було розкрито більше третини злочинів, скоєних у Київській області», – наголосив Олександр Мутель.

Депутат також закликав голів ОТГ підключати до обласної безпекової системи камери у своїх населених пунктах. «Київська облрада затвердила типовий договір про підключення ОТГ до інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики. Тож закликаємо голів громад підключати камери до єдиної системи. Це стане серйозним кроком для того, щоб зробити наші вулиці більш безпечними», – підкреслив Олександр Мутель.

Опубліковано: 10 червня 2021
×
Приєднатися